Vzdělávání a koučink

Koučink

Kdo je kouč? Kouč je průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek otevírá Vaší mysl, pomáhá nalézt souvislosti a utřídit si myšlenky, dohlíží na udržení směru resp. zvoleného cíle, zbavuje strachu a zvyšuje Váš osobní potenciál.

Co Vám koučink přinese? Řešíte-li jak se rozhodnout například v profesních otázkách, životním stylu, komunikaci a činí Vám to potíže, máte-li obavy z následků svých rozhodnutí, stanovujete-li si obtížně priority a víte, že máte na víc… Potom je pro vás koučink ideálním řešením. Zkuste učinit krok ke změně k lepšímu, zvyšte si sebejistotu a sebevědomí nejen při hledání zaměstnání. Život je výzva, vyslyšte ho! Je Vám připravena pomoci zkušená koučka.

Mentoring

Mentoring je profesionální vztah dvou osob, kdy mentor předává své zkušenosti a znalosti menteemu (mentorovanému). Mentor tak působí jako průvodce v určité oblasti či tématu a pomáhá menteemu nalézt správný směr či řešení. Předávání znalostí a dovedností probíhá zpravidla v přirozeném prostředí účastníka mentoringu nebo v rámci naší poradny. Provádíme mentoring pracovní, slaďování rodinného a pracovního života, osobního a rodinného života.

Poradentství v oblasti prevence zadlužení + přednášky interaktivní finanční gramotnosti

Co je cílem finanční gramotnosti? Především předcházet vzniku finančně tíživých situací s rodinnými rozpočty, maximalizovat disponibilní příjem – částku, která Vám zbyde po odečtení nezbytných výdajů (nájem, elektřina, jídlo), zprůhlednit a usnadnit Vaše peněžní toky, odstranit (nebo minimalizovat) výdaje, které činíte zbytečně. Naučíte se, jak jednat s finančními institucemi, na co si dát pozor. Zjistíte, jak rozpoznat finančního spekulanta, jak odmítnout jejich nátlakové telefonáty a nabídky. Pomůžeme Vám udělat rodinný rozpočet a jak s ním dále pracovat. Na jaká místa se obrátit v případě osobního úpadku nebo stávajícího vysokého zadlužení. Hlavním cílem však je naučit Vás, jak neupadnout do neřešitelných dluhů a naučení hospodaření s penězi.

Personální poradenství + podpora při návratu na trh práce

Naučíme Vás, kde hledat nabídky zaměstnání, jak si správně napsat svůj životopis a průvodní dopis, který zaujme. Poradíme Vám, jak uspět na přijímacím pohovoru, na co si dát pozor a jaké otázky očekávat. Uchazečům o zaměstnání poskytneme trénink na přijímací pohovor, trénink pohovoru nanečisto, naučení sebeprezentace. V případě zájmu nabízíme i konzultaci s vizážistkou, která Vám pomůže najít Váš styl, abyste se cítili na budoucím pracovním rozhovoru dobře.

Přednášky z oblasti osobního rozvoje

Poradenství v oblasti slaďování rodinného a pracovního života

Využijte naše pevné listy.